سبد خرید

مسابقه عکاسی ویکتورینوکس

شما اینجا هستید

ما در کیش بهین عاشق ایده‌های تازه و بکریم. به همین دلیل مسابقه عکاسی ویکتورینوکس را راه اندازی کردیم تا جایی باشد که طرفدارانمان یا علاقمندان عکاسی بتوانند عکس های خلاقانه خودشون رو برای ما ارسال کنند. پس فرصت رو از دست ندین و عکس های خودتون رو از محصولات ویکتورینوکس برای ما ارسال کنید تا برنده جایزه هیجان انگیز ویکتورینوکس باشد. مهلت شرکت در مسابقه تا تاریخ 1399/05/31 می باشد. لطفاً عکس های خود را به شماره 09195385468 از طریق تلگرام و یا واتساپ ارسال نمائید.

شرایط شرکت در مسابقه:

1- مارا در اینستاگرام دنبال کنید.
2- از محصولات ویکتورینوکس خود (ابزار چند کاره، چاقو های آشپزخانه، چمدان و ...) عکس بگیرید و برای ما ارسال نمائید تا در اینستاگرام کیش بهین به اشتراک گذاشته شود.
3- ویدئو مسابقه را در صفحه اینستاگرام خود استوری کنید و پیج کیش بهین را تگ کنید.
4- عکسی که بیشترین لایک را داشته باشد برنده مسابقه عکاسی کیش بهین خواهد بود. پس دوستان خود را زیر پست منشن کنید و سعس کنید برای عکس خود لایک بیشتری جمع کنید.

    

  
 
قوانین و مقررات:
*برای اینکه مطمئن باشید کیش بهین عکس های شما را برای رای گیری عمومی در صفحه خود قرار می دهد، تنها عکس هایی را ارسال کنید که کار خودتان باشد. این بدین معناست که هیچ عکسی از شخص دیگری نمی‌تواند در به نام شما در صفحه کیش بهین قرار گیرد.
 

*شما می توانید هر تعداد عکس را برای ما ارسال کنید تا بهترین آن ها در مسابقه شرکت داده شود.
لطفاً عکس های خود را به شماره 09195385468 از طریق تلگرام و یا واتساپ ارسال نمائید.