سبد خرید

درباره ما

شما اینجا هستید

شرکت بازگانی کیش‌بهین با توجه به اهمیت مقوله زمان و وسیله نمایش آن یعنی ساعت از سال 1372 فعالیت خود را در زمینه واردات ساعت‌های با کیفیت سوییسی آغاز کرده است.

شرکت در سال‌های ابتدایی، فعالیت خود را با عرضه 3 برند با کیفیت و پرفروش جهانی یعنی Rado ، Tissot ، Swatch آغاز نمود و به تدریج برندهای دیگر را نیز به زمینه‌کاری خود افزود.

در حال حاضر شرکت بازرگانی کیش‌بهین نماینده رسمی واردات، فروش و خدمات بعد از فروش 15 برند معروف و با کیفیت جهانی به شرح زیر است:

Baume & Mercier: یکی از قدیمیترین تولید کنندگان ساعت جهان در رده قیمتی لوکس با بیش از 185 سال قدمت.

Rado: اولین تولید کننده ساعت‌های تمام ضد خش سرامیکی جهان.

Gucci: ساعتی سویسی، ساخت یکی از معروفترین برندهای فشن جهان.

Dunhill: یکی از قدیمی‌ترین برندهای انگلیسی در تولید ادوات مخصوص آقایان.

Tissot: یکی از قدیمیترین تولیدکنندگان ساعت جهان با بیش از 160 سال قدمت.

Certina: پرفروش‌ترین ساعت اسپرت رده قیمتی متوسط جهان.

Hamilton: یکی از معروفترین ساعت‌های خلبانی سوییسی که در صنعت فیلمسازی نیز بسیار موفق است.

Mido: یکی از معروفترین تولید کنندگان ساعتهای اتوماتیک سوییسی.

Balmain: ساعتی سوییس با تنوع فراوان برای خانمها و انتخاب دختر شایستة سوییس.

Victorinox: تولید کننده چاقوهای اورجینال ارتش سوییس که ابزار چندکارة آن در سطح جهان بسیار مشهور است.

Swarovski: تولید کننده کریستالهای معروف سواروسکی که به خاطر برش مخصوصشان از لحاظ درخشندگی و شفافیت کاملا شبیه به برلیان می‌باشند.

Calvin Klien: تنها ساعت فشن ساخت سوییس در رده قیمتی متوسط.

Wenger: ساعت ساخت سوییس در رده قیمتی متوسط.

Swatch: پرفروش‌ترین ساعت سوییسی جهان.

Flik Flak: تنها ساعت سوییسی مخصوص کودکان.

 

رضایت مشتری اولویت اول ماست و به همین دلیل است که رابطه‌ای صادقانه و دوستانه با مشتریانمان داریم. ما پیوسته تمامی تلاش خود را در جهت ارائه محصولات و خدمات عالی که بیشترین رضایت را برای مشتریان به همراه داشته باشد و نیازها و انتظارات آنها را برآورده سازد، انجام داده و رکن اصلی توسعه فعالیتهای خود قرار می‌دهیم.

بر همین اساس شرکت بازرگانی کیش بهین یکی از بزرگترین مراکز خدمات بعد از فروش ساعت در سطح خاورمیانه را با بیش از 500 هزار قطعه یدکی فراهم کرده است. این مرکز یکی از مجهزترین مراکز خدمات بعد از فروش منطقه در زمینة ساعت بوده و از جدیدترین ماشین‌آلات و تجهیزات تعمیر ساعت برخوردار است.

  

شرکت بازرگانی کیش‌بهین با بیش از 150 نمایندگی و مرکز فروش در ایران  یکی از گسترده‌ترین شبکه‌های فروش را در میان شرکت‌های مشابه داراست. این شرکت تنها شرکت فروشنده ساعت و زیورآلات است که در برخی از پایانه‌های هوایی کشور مانند فرودگاه بین‌المللی امام (ره)، فرودگاه مهرآباد، فرودگاه کیش و فرودگاه مشهد دارای غرفه فروشگاهی است. همچنین جزء اولین شرکت‌هایی است که دارای بوتیک‌های اختصاصی ساعت یا زیورآلات در سطح ایران بوده است.