سبد خرید

خدمات پس از فروش

شما اینجا هستید

ساعات کار، آدرس و مشخصات مراکز خدمات کیش بهین

♦ خدمات پس ار فروش مرکزی

آدرس: تهران - کوی نصر - نبش خیابان نهم - پلاک 1

ساعت کاری: 9 تا 21

تلفن 02142901

 

♦ مرکز خدمات اکسپرس پالادیوم

آدرس: تهران - خیابان مقدس اردبیلی ـ بعد از میدان الف ـ مجتمع پالادیوم ـ طبقه 1 ـ واحد 137

ساعت کاری: 10 تا 22

تلفن: 02122664843

 

♦ مرکز خدمات اکسپرس سانا

آدری: تهران - خیابان اندرزگو ـ مجتمع تجاری سانا ـ طبقه همکف ـ واحد 6

ساعت کاری: 10:30 تا 22

تلفن: 02121005463

 

♦ مرکز خدمات اکسپرس بازار

آدرس: تهران - خیابان پانزده خرداد ـ روبروی بازار بزرگ ـ نبش تکیه دولت ـ پلاک 575

ساعت کاری: 9 تا 17

تلفن: 02136055216

 

♦ مرکز خدمات هنگام

آدرس: تهران - کوی نصر - نبش خیابان نهم - پلاک 1

ساعت کاری: 9 تا 21

تلفن 02142901


ارائه خدمات پس از فروش مطمئن با اتکا به تیم با تجربه مرکز خدمات از دو طریق امکان پذیر است:

- مراجعه به خدمات پس از فروش مرکزی 

در مراجعه حضوری امکان مشاهده مشکل محصول به صورت زنده و مشاوره با تکنسین متخصص وجود دارد.

شرکت بازرگانی کیش بهین یکی از بزرگترین مراکز خدمات بعد از فروش ساعت در سطح خاورمیانه را با بیش از 500 هزار قطعه یدکی فراهم نموده است. این مرکز از مجهزترین مراکز خدمات بعد از فروش منطقه در زمینهء ساعت  به شمار می رود که از جدیدترین ماشین ‌آلات و تجهیزات جهت تعمیر و تست ساعت برخوردار است.

- مراجعه به هر یک از مراکز فروش  مجاز در کل کشور

شما می توانید با مراجعه به نزدیک ترین نمایندگی مجاز فروش (که لیست آن در بخش مراکز فروش سایت وجود دارد) ،محصول خود را تحویل، و بعد از طی فرایند مورد نیاز آن را از همان مرکز با پرداخت هزینه تعمیرات تحویل بگیرید. در این شیوه هیچ هزینه اضافی بابت انتقال به مرکز خدمات و بالعکس دریافت نخواهد شد.  

شرکت کیش بهین به دلیل حجم گسترده قطعات ، ابزارآلات و خدمات قابل ارائه تصمیم به تمرکز خدمات همه جانبه در دفتر مرکزی خود گرفته ست. با ایجاد امکان تحویل هریک از محصولات به مراکز فروش می توانید از تمام خدمات این مرکز بدون پرداخت هیچ هزینه مازادی بهره مند شوید.

برای سهولت بیشتر امر خدمات رسانی در مرکز خدمات شرکت کیش بهین فرایندهای تعمیر در تمام مراحل در سیستم نظارت هوشمند ثبت می گردد. به کمک این سیستم شما می توانید تنها با در اختیار داشتن شماره رسید خود و تماس تلفنی با شماره 42901-021  ورود به بخش امور مشتریان و انتخاب بخش پیگیری قبض تعمیری ، بدون ارتباط با اپراتور از آخرین وضعیت ساعت خود و هزینه نهایی مطلع شوید .

گارانتی

تمامی محصولات ارائه شده در نمایندگی های شرکت کیش بهین از دو سال گارانتی بین المللی (به استثنای ویکتورینکس و ونگر از سه سال گارانتی) بهره مند می باشند. این خدمات حتی برای مشتریانی که محصول خود را از کشور دیگری خریداری نموده اند رایگان است. 

ارائه خدمات گارانتی به محصولات خریداری شده از نمایندگی های شرکت کیش بهین با همراه داشتن کارت گارانتی محصول توسط خریدار در تمام شعب در سراسر کشور امکان پذیر است. 

به دلیل اینکه  هر کارت به صورت اختصاصی همراه محصول از طرف شرکت تولید کننده ارسال می گردد و با توجه به تعهد شرکت کیش بهین به اصالت محصولات عرضه شده، ارائه ی کارت گارانتی المثنی برای یک محصول ممکن نبوده و مغایر با سیاست اعتماد متقابل میان ما و خریداران گرامیست.

سلامت فیزیکی کارت گارانتی و مهر شرکت و تاریخ میلادی و شمسی درج شده بر روی آن حائز اهمیت می باشد. در حفظ کارت کوشا باشید.

امکان ارائه خدمات گارانتی به ساعت هایی که در ایران از  فروشگاه های نا معتبر خریداری شده باشند وجود ندارد.

شرایط گارانتی محصولات SWATCH

ارائه گارانتی برای ساعت های سواچی که دچار اختلال شده باشند به شرطی که شکستگی قاب و شیشه نداشته باشند با تعویض کامل  ساعت (بغیر از بند آن) در فروشگاه های سواچ انجام می گیرد.

در صورت عدم موجودی مدل ساعت شما ، گارانتی به صورت تعویض با یک ساعت هم مدل یا مشابه و هم قیمت انجام خواهد گرفت.

 

 امید است این سامانه بتواند با در اختیار گذاردن اطلاعات روزآمد و ارائه متمرکز و بهینه خدمات خود  در ایران گامی مثبت در جهت اعتلا و پیشرفت این حوزه و خدمت رسانی روزافزون بر دارد.